Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu tego lata – EcoYogicCollective Camp, który stanowi niepowtarzalną okazję do głębokiego zanurzenia się w praktyki wpisujące się w filozofię zrównoważonego rozwoju i świadomego życia.

Jesteśmy społecznością zrzeszającą osoby z obszarów świadomych działań i praktyk od self-care do collective care, wierzące w moc zmiany poprzez osobiste zaangażowanie i wzajemne wsparcie.

Podczas naszego kilkudniowego campu, uczestnicy będą mieli możliwość praktykowania yogi i medytacji, poznając ich wpływ na samopoczucie i jakość kontaktu ze sobą.  Nasze unikalne Camp SPA zaprosi do  holistycznej pielęgnacji ciała w harmonii z naturą.

Zapewniamy bogaty program warsztatów, które są zaprojektowane tak, aby wzmacniać poczucie sprawczości i umiejętność wpływania na otaczający nas świat. Od warsztatów z zakresu ekologicznego podejścia do działań w outdoorze, przez sesje „Terapii Leśnych”, aż po spotkania z ekspertami z dziedzin ochrony środowiska i zrównoważonego biznesu.

Będziemy również prowadzić inspirujące wykłady i otwarte dyskusje na temat społecznej sprawiedliwości, równości i odpowiedzialności względem naszej planety. To czas, kiedy nasza wspólnota ma szansę nie tylko na rozwój osobisty, ale i na budowanie silnych, opartych na zaufaniu relacji, które są fundamentem realnej zmiany w świecie.

Do udziału zaprosiłyśmy wyjątkowe postaci ze świata outdooru, sportów ekstremalnych, biznesu z misją troski o planetę, z obszarów działań społecznych, sztuki i rozwoju osobistego. 

To osoby, z którymi czujemy podobne wartości, które inspirują Nas swoimi wyborami i zaangażowaniem, ale przede wszystkim żyjące w zgodzie ze sobą i pokazujące, jak bardzo jest to ważne i możliwe.

Jako nauczycielka jogi z wieloletnim stażem , ucząc w różnych częściach świata, zobaczyłam jaki potencjał do pozytywnej zmiany niesie praktyka i zgromadzona wokół niej społeczność. W innej społeczności, jako miłośniczka wspinania w górach, zobaczyłam, jak istotne jest działanie na rzecz ochrony klimatu, gdyż na własne oczy widzę konsekwencje obecności człowieka w świecie natury. Płynące z obu tych pasji poczucie odpowiedzialności i sprawczości sprawiły, że powstał EcoYogicCollective i pomysł CAMP’u, dającego możliwość spotkania i zainspirowania do wspólnego działania.

JUSTYNA TRACZYK

WOJTEK TRACZYK

Kontrabasista, kompozytor, wspinacz i  instruktor wspinaczki.

Prawdopodobnie jedyny absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i niedoszły matematyk, który na próby zespołów przyjeżdża prosto ze ścianki wspinaczkowej, a dyspozycyjność określa synchronizując kalendarze do sezonu wspinaczkowego w Alpach i Yosemite. Muzycznie związany  obecnie z  takimi zespołami, jak: Dziwna Wiosna, Warszawskie Combo Taneczne, Młynarski Plays Młynarski i  Gaba Kulka, a w przeszłości m.in z Marią Peszek, Marcinem Maseckim, Muzykoterapią, Zbigniewem Namysłowskim czy Władysławem Jagiełło.

Justyna Filipek

Zawodowo od kilku lat związana z Patagonią. Z dumą i pasją opowiada o inicjatywach, akacjach społecznych i ekologicznych prowadzonych przez markę. Skupiona głównie na tematyce związanej z odpowiedzialną i zrównoważoną modą oraz krokach jakie możemy sami podejmować, aby zmieniać swoje najbliższe otoczenie na bardziej przyjazne, zarówno nam jak i planecie.

Wychowanie na wsi zakorzeniło w niej naturalną potrzebę bycia blisko natury oraz życia w zgodzie z nią i poszanowaniem jej zasobów. Obecnie mieszka w Krakowie, ale każdą wolną chwilę stara sięspędzać poza miastem.

Alice Fauconnet

Aktywistka, splitboardzistka, biegaczka i wspinaczka

Urodziła się na południu Francji i studiowała antropologię społeczną. Ponieważ od zawsze angażowała się tematy związane z prawami człowieka i społecznej sprawiedliwości, w 2012 roku przeszła na dietę wegańską kierując się prawami zwierząt. Zakochana w Alpach, w otoczeniu których żyje. Współzałożycielka szwajcarskiej marki NEW ROOTS. To firma produkująca wegański nabiał, dla której ekologiczna edukacja stanowi bardzo ważny aspekt biznesu. Alice zajmuje stanowisko integrity manager oraz przemawia publicznie, a jednocześnie pozostaje aktywna w obszarze działań społecznych.

ZUZIA KrZąTAŁA

Aktywistka społeczna i autorka podcastu Call to Action! o działaniu z głową. W Vogue Polska odpowiada za coroczną konferencję Business Fashion Environment Summit, promując odpowiedzialną konsumpcję i zrównoważoną modę. Doświadczenie w trzecim sektorze zdobyła pracując z syryjskimi uchodźczyniami w Jordanii dla International Rescue Committee oraz prowadząc międzynarodową Akademię Praw Człowieka w fundacji Humanity in Action Polska. Absolwentka nowojorskiej uczelni New School for Social Research i laureatka Aspen CE Madeleine K. Albright Leadership Award. Miłośniczka i zbieraczka rzeczy vintage - z historią i charakterem. 

Badaczka, psycholożka społeczna.
Założycielka pracowni badawczej Herstories specjalizującej się w badaniach marketingowych i społecznych. Pracuje zarówno dla dużych organizacji, jak Deloitte, BBC Polska, instytucji kulturalnych, jak Muzeum Żydów Polskich Polin, jak i dla małych NGO’sów. Inicjatorka i współautorka pierwszego w Polsce badania o siostrzeństwie. Mówczyni TEDx i wielu kongresów branżowych, jak Insummit PTBRiO. Edukuje prowadząc warsztaty, szkolenia i webinary w tematyce ESG, DEI, pinkwashing oraz język inkluzywny. Jest stypendystką programu Tarbut Fellowship inspirowanego przez Wexner Heritage Program. Jej wywiady na temat pokolenia Z i wielu projektów badawczych   publikują: Krytyka Polityczna,  Wysokie Obcasy , Gazeta WYborcza, Vouge, Zwierciadło i wiele innych tytułów.

Marta Majchrzak

Założycielka Zero Editions, cyrkularnej marki, w której wykorzystuje materiały z drugiego obiegu do tworzenia niepowtarzalnych kurtek. Wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS (SOF).  Z wykształcenia konstruktorka odzieży. Z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka życia bliżej natury. Uwielbia zgłębiać tematy ekologiii i zdrowego żywienia. Po godzinach aktywistka, zachęca do życia w zgodzie z ideą less waste. 

Stefania Włostowska

MARTA BANASIK

Instruktorka wspinaczki.
Swoją przygodę ze wspinaniem rozpoczęłam w 2004 roku temu stawiając pierwsze kroki na warszawskiej ściance wspinaczkowej. Tam też rozpoczęła się moja podróż zawodowa, która trwa do dziś. Specjalizuję się w pracy z dziećmi oraz osobami początkującymi. Lubię obserwować stawianie pierwszych pionowych kroków. Ważne jest dla mnie dopasowanie metod nauczania i zapewnienie odpowiedniej atmosfery w oparciu o potrzeby drugiego człowieka. Wspinanie to dla mnie rodzina, przyjaciele, podróże, profesja i droga do poznania siebie.

Krzysztof BANASIK

Jestem instruktorem Wspinaczki Skalnej PZA. Kontakt ze wspinaniem mam już od ponad 20-stu lat. Bawi mnie każda forma tego sportu. Zwłaszcza wspinanie sportowe, na własnej asekuracji i drogi wielowyciągowe w górach. W skałkach poprowadziłem drogi do 8a RP i 7c OS. W górach zrobiłem takie drogi jak np. Superparanoja na Kazalnicy zimą w Tatrach, hakowo Salathe Wall na El Capitan w USA czy Hasse-Brandler w Dolomitach wymieniając kilka piękniejszych i bardziej wymagających.

Kama Królikowska

Projektantka z wieloletnim doświadczeniem w obszarze Sustainable Design oraz Cruelty Free Design. Zakochana w sztuce performance, od lat eksploruje improwizowane formy wyrazu, choreografię eksperymentalną i improwizację kontaktową. Sinusoidalna relacja ze sztuką, jak sama określa swoje związki z twórczością, odzwierciedla głębokie zaangażowanie w poszukiwanie nowych form wyrazu artystycznego i projektowego. Jej prace są odzwierciedleniem filozofii, która łączy w sobie szacunek dla natury, pasję do innowacji i przekonanie, że design i sztuka mają moc wpływania na społeczeństwo i otaczający nas świat.

Natalia Kopeć

Współzałożycielka EcoYogic Collective. Od wielu lat związana z działaniami na pograniczu komunikacji i community management. Przez kilka lat związana zawodowo z firmą Google, w której zajmowała się zarządzaniem społecznościami online i organizacją konferencji w Europie i Stanach Zjednoczonych. Współpracowała z Google For Startups Campus Warsaw, organizując cykliczne spotkania dla startupów. Mama trójki synów. Życie w dużych miastach takich jak Warszawa czy New Delhi zamieniła na portugalską prowincję nad oceanem. Wierzy, że technologia i bycie blisko natury się nie wykluczają.

Zapalona miłośniczka sportów i natury, która od ponad 15 lat tworzy i rozwija LYOFOOD. Jej firma zmienia oblicze podróżowania, dostarczając zdrowe, naturalne posiłki w miejsca, gdzie tradycyjne gotowanie jest niemożliwe. Fascynującą historię marki, która z rodzinnego biznesu przerodziła się w lidera zrównoważonej produkcji gotowych posiłków zdobywając uznanie podróżników na całym świecie - poznacie z pierwszej ręki. Opowiadając obrazami Laura zabierze nas w podróż przez zbiegi okoliczności, które kształtowały LYOFOOD, dzieląc się wrażeniami na temat odpowiedzialnego tworzenia i ekologii.

Laura Godek

JUSTYNA Zduńczyk

Fotografka, artystka i podróżniczka

Ciepły minimalizm jej twórczości wybrzmiewa zarówno we współpracach z markami slow fashion, pełnych prawdy portretach, jak i w obrazach, grafikach i pracach z ceramiki. W pełen piękna sposób utrwala na fotografiach zarówno dzikie, jak i miejskie krajobrazy. Laureatka Sony World Photography Awards 2018 w kategorii Dzika Przyroda. Założycielka Vivid Presets oraz MICHI Studio. Potrafi polecieć na Kubę z podręcznym bagażem i celebruje długie rozmowy przy ciastku i matchy.

Magda jest nauczycielką języków, ale także tłumaczką pomiędzy człowiekiem a naturą.
Doskonale rozumie, że aby naprawdę poznać i zgłębić, trzeba się stopić z otoczeniem -rozchodzić i się w nie wsłuchać. Przechodzi niesamowite ilości kilometrów pieszo z lekkim plecakiem, bo wie, że domu nie tworzą rzeczy materialne, lecz zaufanie w sercu. Wierzy w moc małych kroków. Prowadząc kursy i warsztaty konwersacyjne dla dorosłych, łączy rozwijanie umiejętności językowych z uwrażliwieniem na kwestie związane ze świadomością ekologiczną. 

Magda Mróz

ZUZA KOŚCIUSZKO

Świeżo upieczona absolwentka kier.lekarskiego,szuka sposobów na połączenie medycyny z pasją do gór-dumna słuchaczka studiów podyplomowych Medycyna Ekstremalna i Podróży na Uniwersytecie Jagiellońskim, pasjonatka fotografii analogowej,boulderingu i skandynawskiej kultury.

Sara Wróbel

Niezależnie od pory roku i pogody, kontakt z naturą i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu są nieodłączną częścią mojego życia. Po wielu nieudanych próbach odnalezienia się w działach finansowych krakowskich korporacji, udało mi się połączyć zamiłowanie do sportów górskich z pracą. Od blisko 2 lat poznaję świat outdooru z perspektywy firmy, która go współtworzy - właściciela marek Salewa, Evolv i Wild Country. Uważam, że zarówno w górach jak i w życiu najważniejsze jest, aby otaczać się pozytywnymi ludźmi, którzy dodają energii i radości każdej chwili.

Ania Maciąg

Ania na co dzień jest mamą, dydaktykiem oraz agentką literacką.
Twórczyni W Pracowni, w ramach której prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych. Doświadczenie w tym obszarze zdobyła współtworząc przez ponad 10 lat Etno Warsztaty.
Od ponad 5 lat również organizuje spotkania pisarzom w Agencji Autorskiej Opowieści a od niedawna rozwija agencyjne Opowieści dla Dzieci. Współtworzy kilka festiwali literackich.
Mieszka w Krainie Wygasłych Wulkanów nieopodal Rudaw Janowickich. Przyroda i ekologia są jej niezwykle bliskie. Najlepiej wypoczywa w górach i w lesie.

Projektantka i storytellerka.

Absolwentka Design Academy Eindhoven i stypendystka Akademie Schloss Solitude, jej prace były wystawiane między innymi podczas Dutch Design Week i Berlin Design Week. Obecnie związana z organizacją Wise Habit gdzie kieruje działaniami badawczymi i projektuje, prowadzi pierwszą w Polsce Bibliotekę Materiałów Zrównoważonych i organizuje cykl debat 'Projektowanie dla Przyszłości'.W 2024 roku wyróżniona IF Award za Wise Kitchen zaprojektowaną dla Wise Habit. Jej prace bazują na empatii i horyzontalności, opierając się dystopijnym i apokaliptycznym wizjom przyszłości. 

Karolina Ferenc

Muzyk i osoba pisząca. Gitarzysta i wokalista zespołu Dziwna Wiosna. Pisze piosenki i różne inne rzeczy. W zeszłym roku ukazał się jego literacki debiut, książka "Dzieciaki" - udający powieść reportaż o grupie młodych ludzi, którzy próbują jakoś przetrwać dorastanie. 

Ostatnio pracuje nad nową muzyką Dziwnej Wiosny, nową książką pt. "Dwie bajki o umieraniu" i różnymi innymi rzeczami. 

A tak najbardziej to Dawid jest przyjacielem i osobistym człowiekiem amstaffa Antka.

Dawid Karpiuk

Olgierd to doświadczony dźwiękowiec, od wielu lat związany z Nowym Teatrem w Warszawie, gdzie pełni kluczową rolę w kreowaniu unikalnej atmosfery spektakli za pomocą dźwięku. Poza profesjonalnymi obowiązkami, Olgierd jest również zapalonym miłośnikiem gór. Jego pasja do wycieczek górskich i eksploracji górskich tras rowerowych pozwala mu na odnalezienie równowagi i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Zarówno w pracy, jak i podczas górskich eskapad, towarzyszy mu nieodłączny przyjaciel – pies Serek.

Olgierd Dobraszak

Sylwia Wojda

Zajmuję się terapią manualną ze specjalizacją w pracy z obszarzem twarzy. Na co dzień mieszkam w Los Angeles, a moja praktyka nosi nazwę „The Original Face”. Intencją w mojej pracy jest wsparcie klientów w uwolnieniu nagromadzonych warstw fizycznych i emocjonalnych, tak aby mogli lepiej siebie zrozumieć i żyć pełniej. Posiadam III stopień Reiki, co pozwala mi wejść głębiej w trakcie sesji z tymi, którzy są na to otwarci. W wolnym czasie lubię słuchać, rozmawiać, tęsknić za Polską, spędzać czas w kalifornijskiej naturze, odżywczo gotować zgodnie z wskazówkami TCM, tańczyć do muzyki techno.

Justyna Lach

Dyrektorka marketingu YES Biżuteria. Odpowiedzialna za wdrażanie nowej strategii marki oraz kolejne odsłony kampanii „Jestem Kobietą”, dzięki której biżuteria stała się sposobem manifestowania autentyczności, wyrażania siebie i promowania wartości. W ramach działań dla marki YES Justyna Lach nieustająco walczy o równouprawnienie kobiet oraz grup marginalizowanych włączając się aktywnie w debaty społeczne oraz podejmując inicjatywy naświetlające problem.

Maja Zemła

Architektka i masażystka twarzy.
Architektura to zawód który wybrałam już w dzieciństwie. Jestem zakręcona na punkcie projektowania i sprawiania by przestrzeń stawała się ergonomiczna i estetyczna.
Masowanie pozwala mi na bardzo intymny kontakt z drugą osobą. Mam sprawczość w dłoniach i cieszę, że ta praca w pełni wykorzystuje moje zdolności manulane. Czuję satysfakcję gdy masując mogę wprowadzać ludzi w głeboki stan relaksu i przy okazji pracować nad poprawianiem ich wyglądu i kondycji ich twarzy.
Obydwie prace pomimo, że tak pozornie odległe są bardzo moje. Plastyczność, poczucie estetyki, świadomość ciała, ruchu dają mi możliwość spełniania się w obydwu kierunkach.

Dominik Cudny

Fotograf i psycholog. Absolwent programu mentorskiego fotografii dokumentalnej “Sputnik Photos”. Interesuje go relacja człowieka z otoczeniem. Jego zdjęcia były publikowane na łamach m. in. Newsweek, Forbes Women i Kukbuk. Kierownik pracowni Fotografii i Filmu w School of Form oraz wykładowca na specjalności Communication Design. Entuzjasta wspinaczki oraz sportów zimowych.

Kasia DZWONKOWSKA

Mam na imię Kasia, jestem nauczycielką jogi oraz trenerką oddechu. Od ponad dziewięciu lat wspieram osoby w praktyce jogi. Na co dzień współprowadzę zajęcia w Meru Shala. Żyję w poczuciu, że w prostocie życia tkwi największa siła oraz mądrość. Do tego miejsca zaprowadził mnie szacunek do tego, co mnie otacza oraz wieloletnia praktyka jogi. Wierzę, że każda osoba musi wypracować własny sposób, aby poczuć w sobie spokój i zdrowy balans do odnalezienia się w obecnej rzeczywistości. Z wykształcenia jestem filmoznawczynią, także również uwielbiam zanurzyć się w mrok sali kinowej i ponieść się historiom, które rozgrywają się na dużym ekranie.

Na EYC Camp zapraszamy każdą osobę bez względu na  płeć, wiek, pochodzenie, orientację, fizyczne ograniczenia, religię czy przekonania. Zależy Nam na kulturze włączającej i obejmującej różne punkty widzenia. Dzięki temu możemy poznać odmienne światopoglądy i zrozumieć ich wartość.

INKLUZYWNOŚĆ & RÓŻNORODNOŚĆ

COMMUNITY OVER COMPETITION

Wierzymy w moc płynącą ze wspólnego działania i wspierania siebie nawzajem w wyzwaniach. Dobór aktywności i tematyka spotkań podczas EYC Camp będzie sprzyjać pielęgnowaniu tych jakości.  Poprzez działania kreatywne, wysiłek w otoczeniu przyrody oraz rozmowy pełne ważnych treści poczujemy wartość płynącą z bycia w społeczności.

Naszą intencją jest umożliwienie udziału każdej i każdemu, kto czuje, że EYC Camp jest wydarzeniem, którego potrzebuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są osoby, dla których dostęp do tego typu wydarzeń może być utrudniony. Oferujemy stypendia, o które można ubiegać się w procesie rejestracji.

RÓWNOŚĆ

BRAVE SPACE

Gdy uczymy się nowych umiejętności i próbujemy rzeczy po raz pierwszy, wychodzimy ze strefy komfortu, otwieramy na feedback i odkrywamy swoją odwagę i sprawczość. Podczas EYC Camp zapewniamy przestrzeń do takiego doświadczenia, jednocześnie zapewniając pełen szacunek i wsparcie. Nie tolerujemy agresywnego języka, presji i negatywnych komentarzy.

CZuła dyscyplina

Czuła dyscyplina to ten stan, kiedy poczucie obowiązku zamienia się w radosną chęć, bo wiemy, że włożony wysiłek wzbogaci pokłady naszej wewnętrznej mocy, wesprze jakiś aspekt naszego życia. To codzienne lekcje łagodności i wsłuchiwania się w swoje potrzeby, skierowanie uwagi do wewnątrz. To przyjmowanie wyzwania, rozluźnienie w działaniu i stan lekkości.

EMPOWERMENT

Wzmacnianie poczucia własnej wartości, dawanie wyboru, siła płynąca z przebywania we wspierającej społeczności i budowanie sprawczości to nasze główne cele. Widzimy połączenie pomiędzy kryzysem klimatycznym i nierównością społeczną.  Wiemy, że outdoor’owe aktywności to jedna z dróg do empowermentu, który przeradza się we wspólne, pełne entuzjazmu działanie na rzecz zmiany.

Dom Sokolik to 150-letne gospodarstwo w Trzcińsku na Dolnym Śląsku, pięknym regionie w południowo-zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami i Republiką Czeską, u podnóża Karkonoszy. 

Tradycyjne gospodarstwo na planie kwadratu umiejscowione jest w kojącym wiejskim krajobrazie, z doskonałym widokiem na bliźniacze szczyty Gór Sokolich i ich wyjątkowe formacje skalne. Dom został odrestaurowany z dbałością o szczegóły i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, stając się pięknym pensjonatem otoczonym dziesięcioma hektarami pól, lasów i wzgórz. We wnętrzu znalazły się zabytkowe wiejskie przedmioty i elementy przemysłowe, tworząc niepowtarzalny klimat do odpoczynku.

W pobliżu znajdują się dwa stawy, potok i rzeka.

Na terenie znajduje się też camping, z uroczymi przestrzeniami w otoczeniu drzew i ciszy.

W pobliżu znajdują się piękne szlaki spacerowe, rowerowe, Rudawski Park Krajobrazowy oraz rejony wspinaczkowe: Rudawy Janowickie i Sokoliki ze skałą najlepszej jakości. 


Rodzaje zakwaterowania:

🛏️ pokoje 2 - 6 osobowe ⛺️ namiot 🚌 camper

Podczas Camp’u oferujemy dwa posiłki: śniadania i obiadokolacje bazujące na kuchni roślinnej pełnej kreatywności.

Przygotuje je dla Nas Karolina Smulska, która tak opisuje swoje podejście do karmienia ze swojej Kuchni Serca:


“Składniki mojego gotowania, to lokalne produkty połączone z nutą egzotyki. Korzystam z wiedzy o kuchni wg 5 przemian. Dodaję do tego zachwyt nad kolorami, strukturami i smakami Darów Natury oraz szczyptę Intuicji. Całość zwieńczam pięknym serwowaniem, które jest dodatkową ucztą dla zmysłów.”


Dzięki Naszym partnerom poznacie również wyjątkowe produkty wegańskie i wegetariańskie, które zabierzecie ze sobą na spacer i w skały lub znajdziecie na stole letniej kuchni w ciągu dnia.

Miło nam poinformować, że nasze wydarzenie wspierają:

Podczas camp'u poznacie produkty naszych partnerów. To marki, które łączą w piękną całość wyjątkowe smaki, najwyższą jakość, pasję do przygody, miłość do natury i misję ekologicznej edukacji.

Ich produkty zasilają zarówno domowe kuchnie, jak i wyprawy na końce świata.

Bądźcie z Nami i przekonajcie się we własnych brzuchach!

I’m in! Right now!: 2450 PLN

Wow! Dzięki za szybka decyzję!

Ta opcja jest ograniczona czasowo do 30 kwietnia.

Obejmuje zakwaterowanie w Domu, dwa posiłki i aktywności*


late riser: 2850 PLN

OK ,it’s fine! nie każdy wstaje przed świtem

Zakwaterowanie w Domu, dwa posiłki i aktywności*

Opcja cenowa przy zapisie po 30 kwietnia.


śpię na CAMPINGu: 1850 PLN

Spakuj namiot, przyjedź vanem lub zaparkuj przyczepę. 

Dołącz do Nas do wspólnych posiłków i aktywności *


daję WSPARCIE:

Ty decydujesz o wysokości darowanej kwoty i umożliwiasz dostęp do wydarzenia komuś w trudniejszej sytuacji finansowej. My dodajemy te środki do puli przeznaczonej na stypendia i ogłaszamy możliwość udziału za free. Wybraną kwotę wpisz w oknie: wiadomość

Dzięki za ten piękny gest!


będę + wspieram 

Dzięki, że będziesz z nami i jednocześnie wesprzesz finansowo udział innej osoby. Wybierz spośród pakietów I’m in! Right now! / late riser / śpię na CAMPINGu i podaj w wiadomości wysokość wybranej donacji.

Ktoś się bardzo ucieszy! Dziękujemy i do zobaczenia!


stypendium 50% 

Od siebie oferujemy 2 stypendia ze zniżką 50%. 

W ramach otrzymania stypendium prosimy o jeden dzień pomocy w organizacji na miejscu.

Chęć ubiegania się o stypendium można będzie zgłosić w formularzu rejestracyjnym od 1 maja 2024.

stypendium FUNDACJI YES

Oferujemy 3 miejsca, w pełni ufundowane dzięki grantowi finansowemu otrzymanemu od Fundacji Yes, która wspiera kobiece empoweringowe inicjatywy.

Stypendium przeznaczone jest dla osób które nigdy wcześniej nie brały udziału w tego typu wydarzeniach: yoga, outdoor, wyjazdy dla kobiet.

Chęć ubiegania się o stypendium można będzie zgłosić w formularzu rejestracyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 lipca.

* w cenie ujęte są wszystkie aktywności z wyjątkiem opieki instruktora wspinaczki oraz sesji w CampSpa

Jak dojechać?

Dom Sokolik znajduje się w odległości:

  • 100 km od Wrocławia

  • 40 km od Wałbrzycha

  • 20 km od Jeleniej Góry

  • 3 km od najbliższej stacji kolejowej: Janowice Wielkie


Czy muszę mieć doświadczenie wspinaczkowe?

Nie, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów postawisz swoje pierwsze kroki w skale, zapoznasz się z wymaganym sprzętem i otrzymasz wszystkie potrzebne na początek wskazówki.


Mam doświadczenie wspinaczkowe, czy muszę uczestniczyć w zajęciach z instruktorem?

Możesz wspinać się z innymi osobami, które mają podobne doświadczenie zarówno w miejscach, gdzie będzie grupa z instruktorem, jak i w wybranych przez siebie sektorach. Możesz też liczyć na towarzystwo i wsparcie naszego teamu, którego większość również planuje spędzać dni w skałach. A na koniec dnia wszyscy spotkamy się przy stole, aby podzielić się wrażeniami i przeżyciami.


Czy mogę wziąć udział, jeśli nie zamierzam się wspinać?

Nie ma wymogu uczestniczenia w aktywnościach wspinaczkowych. Jest wiele innych atrakcji, którymi możesz wypełnić ten czas. 


Czy wymagany jest własny sprzęt wspinaczkowy?

Nie, ale w formularzu zgłoszeniowym poprosimy Cię o sprecyzowanie, czym dysponujesz, aby oszacować ilość potrzebnego sprzętu, który my zorganizujemy. Warto posiadać własne buty wspinaczkowe.


Jakie są dodatkowe koszty?

Cena nie zawiera zabiegów w naszym CampSpa, zajęć wspinaczkowych z instruktorami  oraz ubezpieczenia związanego z uprawianiem sportów wyczynowych bądź sportów wysokiego ryzyka.


Czy mogę zrezygnować z wyżywienia?

Jeżeli wybierasz opcję camping, możesz nie uczestniczyć we wspólnych posiłkach. Jednakże uważamy, że jedzenie i wspólny czas przy stole wspaniale łączą i są ważnym elementem pielęgnowania społeczności.


Czy mogę spożywać alkohol?

Podczas wydarzenia obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. 

Ze względu na charakter spotkania zachęcający do pielęgnowania pełnej uważności oraz na obecność aktywności wymagających pełnego zaangażowania,  zdecydowałyśmy, że brak alkoholu wpłynie pozytywnie zarówno na bezpieczeństwo, jak i na jakość doświadczenia.


Co zamierzacie w przypadku złej pogody?

EYC Camp goes on rain or shine! Podporządkowanie się decyzjom i siłom natury to jedna z pierwszych lekcji outdooru. I jednocześnie najcenniejsza. Damy radę!


Czy oferujecie stypendia?

Tak. Oferujemy 2 stypendia ze zniżką 50%. 

W ramach otrzymania stypendium prosimy o jeden dzień pomocy w organizacji na miejscu.

Chęć ubiegania się o stypendium można zgłosić w formularzu rejestracyjnym.


Jakie są zasady rezygnacji?

Nasze zasady rezygnacji opisane są w REGULAMIN.